در وب ایستا دقیقاً می دانیم که حریم خصوصی کاربران رسانه های اجتماعی چقدر مهم است ، به همین دلیل سعی خواهیم کرد اطلاعات و اطلاعات شخصی شما را به طور کامل توضیح دهیم:

کدام یک از داده های شما را جمع آوری خواهیم کرد؟

اتصال به بیشتر رسانه های اجتماعی از طریق وب سرویس رسمی است و ما بدون اجازه خود شما نمی توانیم به هیچ یک از اطلاعات شما دسترسی داشته باشیم و فقط شما می توانید به ما اجازه ارسال از طریق وب سرویس را بدهید. برای رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات که این دسترسی ندارند ، ما ابتدا اطلاعات ورود به سیستم را دریافت می کنیم و آن را به یک کوکی تبدیل می کنیم تا فقط در مراحل ارسال پست های شما از آن استفاده کنیم ، بنابراین وب ایستا به رمز ورود یا هرگونه دسترسی دسترسی نخواهد داشت اطلاعات حساب شما

کدام یک از اطلاعات شما را بررسی خواهیم کرد؟

تنها چیزی که می توانیم بررسی کنیم محتوایی است که از طریق وب ایستا منتشر خواهید کرد تا مطمئن شویم که محتوای شما غیرقانونی یا غیرمتعارف نیست. ما دیگر به سایر اطلاعات رسانه های اجتماعی شما دسترسی نداریم.

چگونه دسترسی وب ایستا به شبکه های اجتماعی خود را مسدود کنیم؟

با ورود به رسانه های اجتماعی خود می توانید دسترسی وب ایستا را برای هر یک از رسانه های اجتماعی خود مسدود کنید. به عنوان مثال برای یوتیوب ، براساس سیاست حفظ حریم خصوصی گوگل می توانید دسترسی وب ایستا را در دسترسی برنامه ها به صفحه حساب Google مسدود کنید

حریم خصوصی در YouTube چیست؟

ما از خدمات YouTube API استفاده می کنیم. "نام کانال یوتیوب و پیوند کانال" اطلاعاتی هستند که پس از اتصال ذخیره می شوند. پس از ارسال به کانال ، شناسه پست به مدت 30 روز حفظ می شود و سپس حذف می شود. همچنین نام کانال YouTube هر 30 روز به روز می شود

IP کاربر با هر درخواست به وب سایت فقط از دستگاه کاربر جمع آوری و ذخیره می شود تا موقعیت کاربر را تشخیص دهد. اطلاعات حساب ها از جمله نام کانال و آدرس آن توسط وب ایستا ذخیره می شود و این اطلاعات فقط توسط وب ایستا استفاده می شود و برای منابع دیگری در دسترس نیست. داده های api ذخیره شده پس از اتصال حساب YouTube و پس از ارسال هر پست ، ما هرگز از داده های جمع آوری شده از YouTube Api برای ردیابی شما استفاده نمی کنیم.

نام و شناسه کانال YouTube کاربر برای ارسال و پست هایی که برای ویرایش و استفاده مجدد ارسال شده اند ، ذخیره می شود

چگونه اطلاعات شما را ذخیره کنیم؟

سرورهای وب ایستا در آلمان و یکی از معتبرترین مراکز داده در جهان واقع شده اند و پس از اتصال حساب ها ، داده های شما در پایگاه داده وب ایستا واقع در آلمان ذخیره می شود. این اطلاعات شامل رمزهای Api و اطلاعات اولیه دریافت شده پس از اتصال حساب به وب ایستا است.

آیا وب ایستا از کوکی استفاده می کند؟

برای برخی از تجزیه و تحلیل رفتار کاربر در استفاده از سیستم عامل ، ما از کوکی ها به ایمن ترین روش آن استفاده می کنیم. این کوکی شامل اطلاعات تجزیه و تحلیل رفتاری از جمله Google Analytics و Piwik است.

برای محافظت از اطلاعات شما چه اقداماتی انجام می دهیم؟

ما به هیچ یک از اطلاعات حساب شما دسترسی نداریم و همه اطلاعات رمزگذاری شده است. مواردی که به طور کامل برای اطمینان از امنیت اطلاعات و داده ها کنترل خواهد شد ، هرگونه اشتباه کاربر (مانند به اشتراک گذاشتن اطلاعات با شخص سوم) و سوء استفاده از آنها به عهده وب ایستا نخواهد بود.